+90 342 999 10 86
info@kuleyazilim.com

KeyCarp

Kule Yazılım ve Bilişim Hizmetleri

KeyCarp Nedir?

KeyCarp; 4 Yıl süren AR-GE çalışmaları sonucu tamamen halı üretimine özel olarak geliştirilmiş bir üretim takip ve maliyetlendirme yazılımıdır.

Sipariş, Planlama, Tezgah gönderimi,Dokuma, Konfeksiyon, Depo, Sevk, Hammadde Depo gibi siparişten sevkiyata halı üretiminde ihtiyaç duyduğunuz tüm aşamalarda, kontrollü ve hatasız üretim yapmanızı sağlıyoruz. 4 Yıllık AR-GE sürecimiz boyunca, üretimi nasıl daha sorunsuz yapabileceğimizin, hataların önüne nasıl geçebileceğimizin, minimum insan hatası ve etkin hammadde kullanımı ile maksimum verimliliği nasıl sağlarız gibi soruları cevaplamakla geçirdik.

Tüm bu AR-GE sürecimizin sonunda gururla sunduğumuz KeyCarp çözümünü geliştirdik. Bu çalışmalarımız sonucunda artık ‘Halı sektöründe maliyet çıkaramıyoruz!’, ‘Çünkü halıda reçete yok!’ gibi bahaneleri tarihe gömmüş bulunmaktayız. Bu zamana kadar maliyet çıkarmaya çalışan ama reçete mantığından çıkamayan tüm girişimlerin aksine bizler tamamen halı sektörüne özel maliyetlendirme mimarimizle, tek tıkla en ince ayrıntısına kadar siparişinizin hangi hammadde ve sarf malzemelerini kullanacağını, ne kadar kullanacağını ve bu sarf kalemlerinin maddi karşılığını verebilen KeyCarp’ı geliştirmiş bulunmaktayız.

Tüm bunların yanında entegrasyon çözümlerimizle Finans departmanını artık oyuna dahil edebileceksiniz, çünkü maliyet hesaplamanın yanında tüketimleri gerçek zamanlı olarak Finans biriminizin kullandığı ERP/Muhasebe yazılımlarına gönderiyor ve Finans birimini üretimden gelen raporlara muhtaç kalmaktan kurtarıyoruz.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma,

Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun